>NEMO’LU BİR YAŞ PASTASI

> Kayıp balık Nemo’yu sonunda ben de buldum 🙂
Bir şeklinde pasta yapmaya artık elim çok alıştı. Siparişte bu pasta söylendiğinde umarım üzerinde farklı bir şeyler isterler diye de düşünmüyor değilim hani.
Bu sefer Nemo ve deniz olgusunun hakim olduğu bir pasta istenince nasıl sevindiğimi görmeniz lazımdı.Pastayı teslim ederken aynı sevinci karşı tarafta da görmek var ya o her türlü yorgunluğa değiyor.Toplantıdan gece 22:00’da eve gelmişim, saat 02:30’a kadar pasta yapmışım, hepsi birden gidiverdi hem aklımdan hem bedenimden 🙂

Uzun sözün kısası bugünlük benden bu kadar.
Afiyetle kalın,

15 thoughts on “>NEMO’LU BİR YAŞ PASTASI

  1. >ellerine sağlık,çok cici olmuş gerçekten.Ben de sizlerin bu enerjinize hayranım işte çalışan hanımlar.Hem dediğin gibi geç saate kadar çalışıp sonra da evde yan gelip yatmayan yine çalışan kadınlar.harikasınız.

  2. >merhabalar desteğinizi bekliyoruzY VERİLECEK SİTELERaliayvaz production adlı sitemi destekleyin OY VER http://2009.blogodulleri.com/blog/ali-ayvaz-productionBlog Devri Adlı sitemi destekleyin OY VER http://2009.blogodulleri.com/blog/blog-devri-networkHalet-i Ruhiyye Adlı adlı sitemi destekleyin OY VER http://2009.blogodulleri.com/blog/halet-i-ruhiyyeEş dost kim varsa bize oy vermeye davet edin. Gerekirse yardım edin. Sonra güzel birşey yapmanın huzuruyla sevinin. Hepsi bu.

  3. >merhabalar desteğinizi bekliyoruzY VERİLECEK SİTELERaliayvaz production adlı sitemi destekleyin OY VER http://2009.blogodulleri.com/blog/ali-ayvaz-productionBlog Devri Adlı sitemi destekleyin OY VER http://2009.blogodulleri.com/blog/blog-devri-networkHalet-i Ruhiyye Adlı adlı sitemi destekleyin OY VER http://2009.blogodulleri.com/blog/halet-i-ruhiyyeEş dost kim varsa bize oy vermeye davet edin. Gerekirse yardım edin. Sonra güzel birşey yapmanın huzuruyla sevinin. Hepsi bu.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s