>SESİMİZ OLUR MUSUNUZ?

>Çok kafa yoruyoruz. Çok ciddiye alıyoruz. İşimizden, bazen ailemizden vakit arttırıp bir şeyler yapmanın peşindeyiz. Hevesliyiz. O kadar hevesliyiz ki bir sene sonrasının dahi planları üzerine kafa patlatıyor, strateji belirliyoruz. Neden yapıyoruz? Sevdik çünkü. İlk sayımız çıktığı gün aldığımız keyfin tadı hala damağımızda. Sizden gelen her naçizane yorumu değerlendiriyor, iyileri daha da iyi yapmak için düşünüyoruz. Gidecek yol milyonlarla, yenecek ekmek fırınlarla ölçülmez onu da biliyoruz. Tek isteğimiz içimizdeki bu amatör ve sıcacık ruh hep dipdiri kalsın.

Ama bir isteğimiz daha var.. Daha çok kişiye ulaşmak, daha çok kişi tarafından okunmak. Bu sebeple sizlerin desteğine ihtiyacım var. Ajanda’ya siz de can vermek isterseniz beni çok mutlu edersiniz.

Aşağıdaki fotoğrafı bloğunuzda sidebara ekleyip http://www.ajandadergi.blogspot.com/ adresine link verirseniz sayenizde sizlerin okuyucularına da ulaşabilir, ailemizi genişletebiliriz.

Her zaman hissettiğim desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Sevgilerimle,
Müge

ajanda ekim

13 thoughts on “>SESİMİZ OLUR MUSUNUZ?

  1. >Canım resimli kategorileri pepela eklemişti,şuan kendisine ulaşamıyorum..Denedim fakat olmadı,Gadget ekleden başka bişey yok..Sana zahmet verdim ama,yapmam gerekeni tekrar rica edicem..

  2. >Tüm destek veren arkadaşlarım sizlere teşekkür ediyorum. Sevgili Canikom :)www.ajandadergi.blogspot.com adresinde sağda abone olun yazan yere email adresini yazarsan abone olabilirsin.SevgilerMüge

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s