>HÜNERDEYDİK v4

>Hobileriniz neler?

Benim yeni hobilerimden biri adaş şekerime gitmek 🙂 oldu sanırım. O müthiş evsahipliğine bir kere alıştınız mı bu son derece olağan bir durum elbette…

Diğer ziyaretlerimden (v1, v2, v3 ) farklı olarak bu sefer pek bir kalabalık bir grupla gidince tadı hakikaten daha da beter damağımda kaldı. En son Münevver Ablacığımda toplandığımızda kararlaştırdığımız üzere adaş şekerime gitme günümüz geldiğinde galiba bizi tek mutsuz eden şey 9 dereceyi gösteren sıcaklık değeriydi. Halbuki bizim o müthiş terasa dair ne hayallerimiz vardı. Ama yine de elbirliği ile oluşan harika bir büfe ve şen kahkahalarla dolu bir günden geriye kalan yine damakta yer eden tat ve bir sonraki buluşmanın heyecanı kaldı.

Hunerdeyiz

Bu sefer neler vardı menümüzde?

Fotoğraf çekmeden olur mu? Elbette kimse sofraya herkes çektiği karelerden tatmin olana kadar dokunamadı. Bunlar da benim objektifimden yansıyanlar..

Hunerdeyiz

Hunerdeyiz

Hunerdeyiz

Benim çektiğim diğer fotoğraflara bu albümden, o gün çekilen tüm fotoğraflara da bu albümden ulaşabilirsiniz.

Şimdi yılbaşı konseptli günümüzün iplerini çekiyoruz.. Bu kadro ileriki günlerde daha nice güzel vesilelerle biraraya gelecek, bizi izleme devam edin :o)

Afiyetle & sağlıkla,

Reklamlar

10 thoughts on “>HÜNERDEYDİK v4

  1. >Müge kıskandım doğrusu, İstanbul'a yeni gelen ve yanlız biri olarak keşke bende sizle orada olabilseydim, en sevdiğim blogerlar hazırda toplanmışken 🙂

  2. >Adaşşşş!!!İki kere utandım :(Bir; söylediğin bu muhteşem sözler, iltifatlar için.İki; bu yazıyı ancak bugün bu kadar geç gördüğüm için :(Sizi ağırlamak benim için her zaman bir zevk, bir gece önceden uyutmayan bir heyecan.Hep gelin hep gelin canımın içleri :)Havayı hatırlatma ne olur, o günden sonra tekrar açtı ya havalar birde.Her sabah asık bir suratla uyanıyorum hala :(Tekrar mı gelseniz ne? :))Öpüyorum koskocaman.

  3. >masa süpermiş hepsi yemek günlüğü sahibi olunca en güzel tarifler tadılmak için sabırsızlanılmıştır ama önce fotolar tabii : )

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s